A | A | A

Fracht morski, transport kontenerów

Rzetelnie i kompleksowo obsługujemy wszelkie wyzwania jakie stawia przed nami fracht morski. Transport kontenerów drogą morską we właściwie dowolne miejsce na globie nie stanowi dla nas żadnego problemu – niezależnie od tego czy jest to jednorazowa wysyłka małej ilości towaru do egzotycznych lokalizacji, czy stała dystrybucja produktów na określonych trasach.

Z firmą Fracht FWO Polska formalności celne w Afryce, Bliskim Wschodzie, Azji (Tajlandii, Malezji, Tajwanie, Chinach) nie stanowią przeszkody, a fracht morski pozwala na rozwój firmy bez obaw o bezpieczeństwo transportowanego towaru. We wszelkich sprawach związanych z transportem z nawet najbardziej odległych i nieznanych miejsc służymy poradą, pomocą i kompleksową usługą. Nasze doświadczenie pozwala na zaoferowanie najlepszej i najpewniejszej usługi.

Oferta naszej firmy to między innymi:

 • Rezerwacja miejsca na statkach,
 • Profesjonalne zabezpieczanie towaru przeznaczonego do transportu morskiego,
 • Transport kontenerów do i z portów transportem intermodalnym i drogowym,
 • Fachowe doradztwo przy sporządzaniu dokumentacji eksportowej i importowej,
 • Transport morski i oceaniczny ładunków ponadnormatywnych i ciężkich,
 • Serwis kontenerowy (FTL) i drobnicowy (LCL),
 • Transport towarów niebezpiecznych (IMO),
 • Transport w kontenerach reefer (kontrolowana temperatura),
 • Kompleksowa obsługa portowa: zwolnienie przesyłki, przeładunek, rozformowanie kontenerów,
 • Kompletna obsługa odprawy celnej i ubezpieczenia cargo
 • Konsolidacja przesyłek drobnicowych w portach,
 • Pełen zakres dodatkowych usług logistycznych, typu: kontrola towaru, przepakowywanie, magazynowanie

Naszym celem jest jak najbezpieczniejszy transport dowolnych towarów drogą morską przy jak najmniejszym zaangażowaniu czasowym naszych Klientów. To my oferujemy Państwu najlepsze warunki (np. najkrótszy transit time czy najlepsza stawka frachtu) i proponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa przesyłki. Nasza usługa to fachowe doradztwo zarówno na poziomie tworzenia dokumentacji handlowej dla potrzeb odprawy celnej, rezerwacji miejsca na statku czy obsługi wszelkich formalności portowych lub dowozu kontenera lub drobnicy transportem intermodalnym czy drogowym. Doświadczeni spedytorzy starają się Państwu pomóc we wszelkich kwestiach związanych z transportem.

Nasza grupa już od 1955 roku tworzy sieć połączeń obejmujących największe porty świata. Nasze oddziały znajdują się w takich lokalizacjach, jak Hongkong, Port Klang, Yantian, Chiwan, Xiamen, Qingdao czy innych portach australijskich i amerykańskich. Proponujemy Państwu transport do właściwie dowolnej, nawet najbardziej egzotycznej lokalizacji na świecie. W naszej ofercie są oczywiście również regularne serwisy kontenerowe i drobnicowe. Odpowiadając na Państwa potrzeby oferujemy transport z portów zlokalizowanych w Polsce i Europie (Trójmiasto, Bremerhaven, Rotterdam, Hamburg). Nasz fracht morski to najlepsze stawki i najlepszy serwis, dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi armatorami.

Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie towarów z i do krajów azjatyckich, takich jak Chiny, Tajlandia, Malezja czy Indonezja. Kompleksowo obsługujemy przesyłki zarówno w Azji jak i po polskiej stronie. W firmie Fracht FWO Polska nie istnieją ukryte koszty, a wszystkie nasze usługi to najwyższa jakość i solidność.

Posiadając sieć biur i przedstawicielstw w Ameryce Południowej (w Brazylii, Boliwii, Meksyku, Argentynie itd.) gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę i dostęp do wszelkich wymaganych pozwoleń. Pomagamy sporządzić każdy wymagany dokument w każdej z wymienionych lokalizacji. Z naszą pomocą strona formalna eksportu czy importu towarów nie stanowi wyzwania i przebiega bardzo sprawnie.

O solidności i profesjonalizmie świadczonych przez nas usług mogą świadczyć NVOCC, czyli Non Vessel Operating Common Carrier – jesteśmy przewoźnikiem morskim bez własnych środków transportu. Ponadto możemy wystawiać konosament Helvetia Container Line, czyli morski list przewozowy posiadający moc prawną równą konosamentowi armatorskiemu – banki respektują ten dokument przy realizacji akredytywy.

Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy, telefon lub mail z naszym Działem Spedycji Morskiej.

drukuj
zobacz case study
Transport morski zwojów
zdjęcie
Fracht Tajwan we współpracy z biurem Fracht Shenzhen zorganizował transport zwojów stalowych z portu Xiamen w Chinach do portu Kaohsiung, na Tajwanie. Wszystkie operacje logistyczne zostały wykonane z należytą starannością i precyzją, co pozwoliło na sprawną realizację usługi z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa.
zobacz
Transport dwóch kombajnów oraz headera z Polski na Cypr
zdjęcie
W kwietniu 2013 roku zorganizowaliśmy wysyłkę dwóch kombajnów rolniczych oraz jednego headera (element kombajnu) od wiodącego polskiego producenta maszyn rolniczych. Transport rozpoczął się w Polsce, miejscem docelowym był Cypr.
zobacz
Import artykułów tekstylnych z Chin
zdjęcie
Dla jednego z wiodących klientów z branży tekstylnej organizujemy wysyłki kolejnych kolekcji sezonowych z portów azjatyckich do magazynu centralnego w Polsce.
zobacz
logo

Fracht FWO Polska Sp. z o.o., ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa, Tel.: +48 22 334 20 56, Faks: +48 22 334 20 80, e-mail: info@pl.fracht.com
NIP: PL 754 27 35 115, REGON: 532368082, KRS: 0000148195 (Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydz. Gospodarczy)
Kapitał zakładowy: 760 000,00 zł.

© 2010 Fracht FWO Polska
Osobą uprawnioną do reprezentowania Fracht FWO Sp. z o.o. jest Prezes Zarządu Axel Fox
Dokładamy starań, aby informacje zawarte na tej stronie były aktualne. Mimo tego istnieje ryzyko pojawienia się nieścisłości. Fracht FWO nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki ani za treść stron, do których prowadzą zamieszczone linki.
Zawartość strony podlega ochronie przepisami prawa autorskiego. O ile nie zaznaczono inaczej, wszelkie prawa do zamieszczonych tekstów oraz ilustracji należą do Fracht FWO Polska.

Design by go create.